Gelir360'ı Tanıyalım

BAYİLİK BAŞVURU FORMU
Fotoğrafınızı Ekleyin
Gelir360 uygulaması Türkiye'deki işletmelerin satış ve müşteriye ulaşma sorunlarını kökünden çözecek özel bir platformdur. Gelir360 uygulama içerisinde online sipariş, online alışveriş, seri ilanlar, sosyal paylaşım ve online rezervasyon yer almaktadır. Gelir360'a üye olan bütün işletmeler ek ücret ödemeden ve satışı yapılan ürünlerden komisyon vermeden yararlanırlar.

Gelir360'da aradığınız her şeyi bulacaksınız.


Gelir360'ın arkasında dünyada sayısız projelere imza atmış yazılım ve bilişim alanında dev bir kuruluş olan Mobi Applic bulunmaktadır. 72 Ülkede faaliyet gösteren Mobi Applic geliştirdiği her projede insanlığın daha refah hayat yaşamasını misyon edinmiştir. Gelir360 platformunda işletmeler komisyonsuz satış yaparak daha büyük kitlelere ulaşır ve platform kullanıcılarıda aradıkları her şeyi tek bir uygulamada bulma fırsatı yakalar.

Gelir360 platformuna üye olan işletmeler ile 3 yıllık sözleşme imzalanmaktadır. Üye işletmeler üyelik ücreti yıllık olarak 750₺ dir. Gelir360, üye işletmelerine 3 yıl sabit fiyat sözü vermektedir ayrıca bu husus üyelik sözleşmelerinde de madde olarak belirtilmektedir.

Gelir360 platfomunun en büyük özelliği insanların avm alışkanlıklarını değiştirerek alışverişlerini mahallelerinde bulunan işletmelerden yapmalarını sağlamaktır. Bu sayede hem mahallelerinde bulunan esnaflar iş yapamadıkları için işyerlerini kapatmak zorunda kalmaz hemde para sirkülasyonu kendi şehirlerinde ve Türkiye de kalır. Türkiye'nin parası dünyada bir kaç zengin kişiye gitmemiş olur.

Avantajları

GELİR360 açısından en büyük güç, tek bir marka ve iş konsepti kapsamında bağımsız perakendecileri bir araya getirmesidir. Bayilik sisteminin avantajları çoktur; bunların arasında marka bilinirliliği, müşteri beklentilerini karşılamadaki devamlılık, toplu reklamcılığın gücü ve toplu halde satın alma gücü ilk olarak sayılabilecekler arasındadır.

GELİR360 bayilikleri her şehirde bir kişiye verilen bir bayilik sistemi olması ile bayi kazançları daha yüksektir ve bu nedenle rakipsiz bir işin sahibi olurlar.

Bayilik Sisteminin Esasları

Mevcut bir işi satın almak sizin için uygun görünmüyor ve kendi işinizi sıfırdan kurmak da biraz maliyetli geliyorsa, GELİR360 bayilik sistemi sizin için iyi bir çözüm olabilir. Bayilik nedir ve sizin için doğru olup olmadığını nasıl anlarsın? Esas olarak, GELİR360 başlangıç ücreti yıllık 5.000₺ ve devam eden süreçte de her 3 ayda bir 1.000₺ reklam katkı payı alır. Buna karşılık olarak bayi, GELİR360'a bağlı, bayilik sisteminin sunduğu ürün veya hizmet satma sistemini kullanma hakkına sahip olur.
Gelir360 ailesine katılarak yaşadığınız şehirde kendi işinizin patronu olun. Bayiliği aldıktan sonra kendi alt bayilerinizi oluşturup bayilerinizle birlikte yüksek kazançlar elde edin.

Gelir360 bütün bayilerine tam bölge koruması sağlamaktadır.


Gelir360 düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve pazar payı son derece dinamik  bir iş modelidir.

Sıra Sizde

© 2021 Gelir360 bütün hakları saklıdır. İzinsiz kullanımı yasaktır.